Oferta

Drukarnia Studio-eM specjalizuje się w druku cyfrowym w niskich i średnich nakładach. W naszej ofercie posiadamy też standardowe produkty w technologii offsetowej, jak teczki i notesy oraz ulotki i plakaty w większych nakładach.
Drukujemy również kalendarze firmowe oraz kartki świąteczne z logo.

Przejdź do sklepu

Cenisz sobie wygodę zakupów on-line?

Masz gotowe pliki? Chciałbyś „od ręki” skalkulować sobie najkorzystniejszą opcję druku?

Zamów przez sklep on-line:

szybko i wygodnie!

01

Różne podłoża

Drukujemy na różnych podłożach (np. papierach ozdobnych, ekologicznych, objętościowych, samokopiujących, foliach samoprzylepnych, elektrostatycznych itp.).

02

Studio graficzne

Drukujemy z gotowych plików, a jeśli nie masz projektu, to nasi graficy zrobią go profesjonalnie i estetycznie. Wiemy jak projektować materiały reklamowe, aby zachwycały Klientów i dobrze wychodziły na wydruku – robimy to na co dzień.

03

Szybki druk

Przy niskim i średnim nakładzie możesz liczyć na ekspresową realizację. Drukujemy wówczas z dostarczonych plików. Wydruki są gotowe jeszcze tego samego dnia lub na kolejny dzień (jeśli plik zostanie pozytywnie zweryfikowany). Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły telefonicznie: 608 641 728

04

Archiwum plików

Prowadzimy archiwum plików - przy powtarzalnych wydrukach nie trzeba ich przesyłać ponownie, ani za każdym razem ustalać parametrów.

05

Poczucie bezpieczeństwa

Możesz z nami czuć się bezpiecznie, bo własny park maszynowy, studio graficzne, introligatornia i kontrola jakości sprawiają, że mamy wielu zadowolonych klientów.

06

W czym jeszcze możemy pomóc?

Dzięki współpracy w ramach organizacji biznesowych służymy bezpośrednimi kontaktami do różnych sprawdzonych firm, które możemy polecić zarówno w branży reklamowej jak i poza nią, aby jak najszerzej pomóc naszym Klientom.

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu?
Zapytaj naszego doradcę Wyślij zapytanie

Chcesz otrzymać kalkulację, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom?
SPRAWDŹ jakie rzeczy powinieneś podać i dlaczego?

Facebook