Wręczając klientom lub partnerom biznesowym komplet dokumentów w eleganckiej teczce reklamowej z Twoim logo budujesz wizerunek profesjonalnej firmy, z którą warto podjąć współpracę.

Standardowe teczki na dokumenty formatu A4 z  nacięciem na wizytówkę.

Teczki ekonomiczne na dokumenty formatu A4 z małym skrzydłem.

Standardowe teczki na dokumenty formatu A5.

01

Opis produktu

W naszej drukarni możesz zamówić standardowe teczki na dokumenty w formacie A4 z dużym skrzydłem i nacięciem na wizytówkę. Jeżeli chciałbyś uzyskać lepszą cenę to mamy w ofercie również teczki ekonomiczne. Pomniejszając format druku (niższe skrzydełko bez miejsca na wizytówkę) udało się uzyskać lepszą cenę.
Drukujemy również teczki na dokumenty w formacie A5.

Teczki drukowane są na papierze kredowym 350g.

02

Usługi dodatkowe

Foliowanie – teczka może zostać zabezpieczona folią, a w niektórych przypadkach wręcz powinna być zafoliowana.


Zapytaj naszego doradcę o szczegółową wycenę

Dlaczego warto drukować teczki reklamowe?

Jeżeli przygotowujesz oferty handlowe, zawierasz umowy, wystawiasz certyfikaty i zaświadczenia lub po prostu dajesz Klientom papierowe materiały reklamowe, to teczki zapewne są niezbędnym wyposażeniem Twojego biura lub kancelarii.

Należy pamiętać, że służą one nie tylko do bezpiecznego przekazania i przechowywania różnych dokumentów bez ryzyka zniszczenia lub zagubienia niektórych arkuszy, ale pełnią również funkcje wizerunkowe. Wręczając Klientom lub Partnerom Biznesowym komplet dokumentów w eleganckiej teczce reklamowej z Twoim logo budujesz wizerunek profesjonalnej firmy, z którą warto podjąć współpracę.

Teczki ofertowe najczęściej stosowane są w kancelariach prawnych i notarialnych, firmach ubezpieczeniowych, hotelach, agencjach nieruchomości, firmach budowlanych, deweloperskich, medycznych, IT czy handlowych. Wszędzie tam, gdzie liczy się prestiż firmy i rozpoznawalność marki wśród Klientów.

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu?
Zapytaj naszego doradcę Wyślij zapytanie

Chcesz otrzymać kalkulację, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom?
SPRAWDŹ jakie rzeczy powinieneś podać i dlaczego?

Facebook