Identyfikatory zapewniają bezpieczeństwo podczas imprez (na eventach, szkoleniach, konferencjach, zawodach sportowych). Uczestnicy i obsługa techniczna powinni posiadać identyfikatory, aby było wiadomo kto jest uprawiony do udziału w wydarzeniu.

Identyfikatory w sztywnych laminatach.

Etui z PVC, wydruki do etui z PVC.

Wkładki do badgy z agrafką.

01

Opis produktu

Identyfikatory drukujemy najczęściej w formacie A6 lub 90x50cm. Przy druku identyfikatorów stosuje się zazwyczaj kredę 170 g (wkładki do etui) lub 300g (identyfikatory laminowane).

Holdery i akcesoria

Oferujemy zarówno holdery (etui na identyfikatory), akcesoria do nich (smycze bez nadruku, łańcuszki, żabki, klipsy) jak i dopasowane do nich personalizowanie wydruki.

02

Usługi dodatkowe

Personalizacja – identyfikatory możemy też spersonalizować (nadać im unikalny numer, kod lub wpisać nazwiska).


Zapytaj naszego doradcę o szczegółową wycenę

Dlaczego warto drukować identyfikatory?

Identyfikatory imienne są dość powszechnie spotykane zarówno na co dzień jak i okazjonalnie (na eventach, szkoleniach, konferencjach, zawodach sportowych). Stały się one istotnym elementem wizerunkowym zwłaszcza tam, gdzie ważne jest zaufanie Klientów do personelu – w biurach, sklepach, urzędach, placówkach medycznych, bankach.

Podczas imprez identyfikatory zapewniają bezpieczeństwo. Zarówno uczestnicy eventu jak i obsługa techniczna powinni posiadać identyfikatory, aby było wiadomo kto jest uprawiony do udziału w wydarzeniu.

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu?
Zapytaj naszego doradcę Wyślij zapytanie

Chcesz otrzymać kalkulację, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom?
SPRAWDŹ jakie rzeczy powinieneś podać i dlaczego?

Facebook