Standardem podczas organizacji szkoleń stało się to, że uczestnicy otrzymują solidnie przygotowane i dobrze wydrukowane materiały, gdzie mogą robić notatki i ćwiczenia.

Luźne komplety arkuszy do teczek lub segregatorów.

Materiały zeszytowe – łączone zszywką prostą lub oczkową.

Materiały spiralowane – łączone metalową spiralą.

Materiały klejone – w oprawie miękkiej klejonej.

01

Opis produktu

Materiały szkoleniowe najczęściej drukowane są w formacie A4.

Standardowo materiały szkoleniowe drukuje się na papierze offsetowym 90 g, a okładki na kredzie 300 g (materiały szyte lub spiralowane) lub kartonie 250g (materiały klejone).

Wiemy, że materiały szkoleniowe są cały czas dopracowywane i zmiany w treści wprowadzane do ostatniej chwili. Dlatego jesteśmy w stanie wykonać wydruk materiałów na szkolenie w bardzo krótkim czasie, a także możemy dostarczyć je bezpośrednio na salę szkoleniową (usługa dostępna tylko na terenie Krakowa).

02

Usługi dodatkowe

Dziurki do segregatora (opcja dostępna tylko dla luźnych kompletów arkuszy) – jeżeli potrzebujesz wpiąć notesy do segregatora to nawiercimy 2 lub 4 dziurki, tak, aby pasowały do standardowych mechanizmów segregatora. Możemy zrobić też niestandardowy rozstaw otworów.


Zapytaj naszego doradcę o szczegółową wycenę

Dlaczego warto drukować materiały szkoleniowe?

Dzisiejsze warunki biznesowe wymuszają ciągły rozwój i podnoszenie kompetencji zarówno wśród właścicieli firm jak i pracowników. Spowodowało to znaczny wzrost ilości firm szkoleniowych, a także zaowocowało bardzo dużą ilością targów i konferencji branżowych.

Każdy organizator szkolenia wie, że aby zbudować profesjonalny wizerunek eksperta w swojej dziedzinie i zdobyć więcej Klientów, nie wystarczy już sama wiedza, liczy się też jej opakowanie. Standardem stało się, że uczestnicy warsztatów otrzymują solidnie przygotowane i dobrze wydrukowane materiały, gdzie mogą robić notatki i ćwiczenia.

Często też spotyka się materiały szkoleniowe w formie książki. Ten sposób prezentacji wiedzy podkreśla wagę przedstawionych w książce informacji oraz stawia autora na pozycji specjalisty.

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu?
Zapytaj naszego doradcę Wyślij zapytanie

Chcesz otrzymać kalkulację, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom?
SPRAWDŹ jakie rzeczy powinieneś podać i dlaczego?

Facebook