Organizujesz konferencję lub firmowy jubileusz? Bierzesz udział w targach?
Wyślij Twoim gościom eleganckie zaproszenia, aby poczuli się wyjątkowo i licznie przybyli na event.
01

Opis produktu

Najczęściej do druku zaproszeń stosujemy papier kredowy 300g lub papier ozdobny dopasowany do projektu graficznego oraz charakteru imprezy.

Zaproszenia drukujemy w różnych rozmiarach w zależności od potrzeb. Najczęściej spotykane są zaproszenia składane na pół do formatu DL (99×210 mm) lub do A6 (105×148 mm).

Koperty

Zobacz również ofertę KOPERT, które będą pasowały do Twoich zaproszeń.
Pamiętaj o tym, że koperty występują w znormalizowanych formatach. A więc, jeżeli planujesz zaproszenie w niestandardowym formacie to najpierw sprawdź, czy znajdziesz kopertę, która będzie pasowała do niego rozmiarem.

Personalizacja zaproszeń

Na zaproszeniach (a także na kopertach do zaproszeń) możemy nadrukować dane Twoich gości.

02

Usługi dodatkowe

Foliowanie – zaproszenia możemy też uszlachetnić folią błyszczącą, matową lub aksamitną (soft) jedno lub dwustronnie. Nada ona zaproszeniom prestiżu i dodatkowo zabezpieczy.
Składanie – zaproszenia posiadają bigę (rowek ułatwiający złożenie) i domyślnie dostarczane są w formie rozłożonej. Możemy je także poskładać na gotowo do formatu.
Personalizacja – zaproszenia możemy też spersonalizować (wpisać daty lub imiona i nazwiska).


Zapytaj naszego doradcę o szczegółową wycenę

Dlaczego warto drukować zaproszenia?

Organizujesz firmowy jubileusz, konferencję, seminarium, szkolenie, wystawę, bal? Bierzesz udział w targach? Najlepszym sposobem na zachęcenie gości do udziału w takim evencie będzie wysłanie eleganckich zaproszeń z nadrukiem imienia i nazwiska. Można podkreślić rangę wydarzenia poprzez wybór gustownego papieru ozdobnego wraz z kolorystycznie dopasowaną ozdobną kopertą.

Na kopercie możemy również nadrukować imię, nazwisko i adres odbiorcy, co zdecydowanie podkreśli profesjonalizm i zaangażowanie zapraszającego. Ciekawy efekt da nam nadruk personalizacji w kolorze białym na ciemnych kopertach, np. czarnych, granatowych czy zielonych.

Jeżeli chcesz, aby Twoi goście poczuli się wyjątkowo i licznie przybyli na event to warto pomyśleć o profesjonalnym druku eleganckich zaproszeń.

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu?
Zapytaj naszego doradcę Wyślij zapytanie

Chcesz otrzymać kalkulację, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom?
SPRAWDŹ jakie rzeczy powinieneś podać i dlaczego?

Facebook