Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1
previous arrow
next arrow

Notes biznesowy

Czy zdarzyło Ci się, że:

 • Na spotkaniu u Klienta chciałeś coś zanotować, ale gorączkowe poszukiwania czegoś do pisania nie przyniosły pozytywnego rezultatu?
 • Fajnie byłby mieć wtedy do dyspozycji elegancki biznesowy notes z załączonym długopisem.
 • Przeczytałeś już 1000 książek o zarządzaniu czasem, na półce masz 10 różnych kalendarzy i plannerów, a czas dalej przecieka Ci przez palce?
 • A może lepiej zacząć planować wg własnego uznania w notesie i ustalić swoje reguły. Ważne, żeby zacząć!
 • W kolejce do sklepu wpadłeś na genialny pomysł na produkt, akcje promocyjną, hasło reklamowe, wpis na bloga czy post na FB i nie miałeś go gdzie zapisać? Albo przypomniałeś sobie o czym zapomniałeś, a co koniecznie powinno znaleźć się na liście „to do”?
 • W takiej chwili wystarczyłoby sięgnąć po poręczny notatnik i to szybko zapisać.
 • Biomet był niekorzystny i nic Ci się chciało? Dopadł Cię leń i brak motywacji?
 • Może warto spojrzeć do notesu na swoją listę „to do” albo zaczerpnąć mocy z ulubionych cytatów lub notatek z przeczytanych z książek?Zdarzały Ci się takie sytuacje? Nam też.

Stąd pomysł na lekki, elegancki i poręczny notes biznesowy. Z fajnym motywem dającym kopa do codziennego planowania i działania. Z miejscem na kalendarz roczny i wymiennymi tymczasowymi notatkami na dany dzień. Z praktyczną gumką, która zamyka notes chroniąc go przed przypadkowym otwarciem i zagięciem kartek. Dodatkowa gumka na długopis zadba, by ten zawsze był pod ręką.
Taki notes, gdzie planujesz po swojemu i sam decydujesz co będziesz wpisywać, gdzie i w jakiej kolejności.


Z doświadczenia wyszło nam, że:

 • Zwykły zeszyt jest praktyczny, ale za mało elegancki, żeby go zabrać na spotkanie do Klienta. Nie wygląda on profesjonalnie, gdy jest to spotkanie biznesowe i chcesz prezentować się poważnie.
 • Kalendarz dzienny jest fajny, ale za ciężki, żeby go nosić cały czas przy sobie. Czasem planujesz swoje dni co do minuty i wszystko zapisujesz. A innym razem, wybucha seria pożarów i te dni same się toczą. Wtedy nie masz czasu nawet zajrzeć do kalendarza i zostają Ci niezapisane kartki, które i tak musisz dźwigać.
 • Gotowy planner ma wiele różnych pól i ramek, z których większość Cię nie interesuje. I tak z nich nie korzystasz, a tylko niepotrzebnie zabierają miejsce na kartkach. Analizując dostępne na rynku układy stron ostatecznie dochodzisz do wniosku, że Ty „i tak chciałbyś to mieć zupełnie inaczej”.

Nasz notes to nie kolejny planner życia wszelakiego – biznesowego, domowego, z kołem życia, spisem 100 krajów, wizją życia za 10 lat, listą kalorii, aktywnością sportową i ilością wypitych szklanek wody.

Chociaż, jeżeli tylko zechcesz, to może tym wszystkim być.Notesy możesz wykorzystać zarówno w celach biznesowych jak i prywatnych. Przeczytasz o tym tutaj:
15 sposobów jak możesz wykorzystać notes do rozwoju Twojego biznesu oraz rozwoju osobistego.Nasz notes wraz z dodatkami:
NOTES BIZNESOWY

 • Elegancki
  Elegancki notes w okładce z ekoskóry. Na froncie hasło motywujące do działania „Cel bez planu to tylko marzenie. Think on paper.” Dostępny w czterech kolorach: szarym , granatowym , jasny brązowym i czerwonym . Możesz zabrać go na ważne spotkanie podkreślając swój profesjonalny wizerunek biznesowy.
 • Poręczny
  Format A5 (21x15cm) to akurat tyle, żeby komfortowo notować (niekoniecznie maczkiem) i bez problemu zmieścić notes w torbie.
 • Lekki
  Waży zaledwie 30 deko, więc możesz go nosić zawsze przy sobie. Notes ma 144 strony.
 • Trwały i wygodny
  Kartki są szyte nićmi i dodatkowo klejone, co sprawia, że notes jest wyjątkowo trwały, kartki nie wylatują, a notes otwiera się na płasko i można wygodnie notować. Każdy ma dopasowaną kolorystycznie wstążeczkę do zaznaczania.
 • Wysokiej jakości papier
  Elegancki papier w lekko kremowym kolorze z delikatną szarą kratką sprawia, że notujesz z przyjemnością. Dobry gatunkowo matowy papier, po którym dobrze się pisze i nie rozmazuje tuszu. Odpowiednia grubość kartek sprawia, że tekst nie przebija na drugą stronę.
 • Gumka zamykająca i druga na długopis
  Dopasowana kolorystycznie gumka zamyka notes i chroni go przed przypadkowym otwarciem oraz zagięciem kartek. Gumka na długopis sprawi, że zawsze będziesz go miał pod ręką.
 • Wykonany w Polsce
  Notes wyprodukowaliśmy wspólnie z zaprzyjaźnioną krakowską introligatornią. Kupując u nas wspierasz polski biznes.


SPECJALNE DODATKI

 • Skrócony kalendarz roczny
  Po wewnętrznej stronie okładki znajduje się przeźroczysty trójkącik. Tam umieściliśmy arkusz zawierający podręczny kalendarz roczny, który pomoże umiejscowić sprawy w czasie.
 • Notes „to do”
  Po wewnętrznej stronie okładki znajduje się przeźroczysty trójkącik. Tam umieściliśmy arkusz zawierający podręczny kalendarz roczny, który pomoże umiejscowić sprawy w czasie.
 • Długopis
  W prezencie od nas dostajesz elegancki dopasowany kolorystycznie długopis. Możesz z jego pomocą spisać najważniejsze plany i rozwinąć swoją firmę.
  Długopis dołączyliśmy, bo w wielu firmach grasuje długopisowa bestia… u nas w Drukarni to musi być nawet całe stado takich potworów, bo ile długopisów by nie było, to i tak każdy w końcu staje się ich ofiarą i znika 😉

Podoba Ci się nasz notes?
Znajdziesz go w sklepie! Kup w sklepie

Zamów w SKLEPIE ON-LINE nasz elegancki, poręczny i lekki notes biznesowy.
Wraz z notesem otrzymasz dwustronny mini-kalendarz, bloczek karteczek z listą to-do oraz stylowy długopis.

Facebook