Drukujemy eleganckie biznesowe dyplomy i certyfikaty poświadczające ukończenie szkolenia, warsztatu czy kursu. Na dyplomach możemy wydrukować imię i nazwisko, datę czy numer certyfikatu. Nie trzeba tych danych wpisywać ręcznie co oszczędzi Ci czas pracy i zmniejszy ryzyko błędu.

Dyplomy drukowane wg gotowych  plików klienta.

Dyplomy wg projektów drukarni do samodzielnego wdruku (gotowe  tła).

Okładki introligatorskie na dyplom.

Ramki aluminiowe na dyplom.

01

Opis produktu

Drukujemy eleganckie dyplomy biznesowe, kolorowe dyplomy szkolne i przedszkolne oraz certyfikaty i świadectwa ukończenia szkoleń.

Dyplomy najczęściej drukowane są w formacie A4. Standardowo dyplomy drukujemy na satynie 280g (zwłaszcza jeżeli nazwiska mają być potem wpisywane ręcznie) lub na papierze kredowym 300g (bardziej śliski papier). Gotowe dyplomy do wdruku dostępne są na satynie 160g i 280g. Dyplomy możemy wydrukować również na papierach ozdobnych.

W naszej ofercie mamy również  okładki na dyplom. Możemy także włożyć dyplomy do eleganckich aluminiowych ramek do powieszenia na ścianie.

02

Usługi dodatkowe

Personalizacja – dyplomy możemy też spersonalizować (wpisać nazwiska, datę lub nadać im unikalny numer).

Foliowanie – dyplomy możemy też uszlachetnić folią błyszczącą, matową lub aksamitną (soft) co nada im prestiżu i dodatkowo zabezpieczy (jeżeli dyplomy mają być wypisywane później ręcznie to nie powinny być foliowane).


Zapytaj naszego doradcę o szczegółową wycenę

Dlaczego warto drukować dyplomy i certyfikaty?

Warto zadbać o profesjonalny wygląd dyplomu lub certyfikatu, ponieważ często zdobią one ściany biur oraz gabinetów potwierdzając zdobyte umiejętności. Ciekawy projekt dyplomu i dobrej jakości wydruk świadczą nie tylko o dobrej drukarni, ale przede wszystkim o wystawcy takiego dokumentu. Dopracowany dyplom podnosi prestiż firmy szkoleniowej budując jej profesjonalny wizerunek, a także świadczy o jej szacunku do Klienta. Ludzie wolą szkolić się u specjalistów do których mają zaufanie, a więc warto zadbać o zbudowanie takiego obrazu Twojej firmy.

Dla firm i instytucji najczęściej drukujemy dyplomy (certyfikaty, wyróżnienia, podziękowania, listy gratulacyjne, świadectwa) na wszelkie wydarzenia wymagające szczególnej oprawy. Dla szkół i przedszkoli drukujemy wesołe kolorowe dyplomy pasowania na ucznia/przedszkolaka, ukończenia kolejnej klasy, dyplomy w konkursach plastycznych, wiedzy czy sportowych. Dla organizatorów obozów, szkółek czy imprez sportowych drukujemy tematyczne dyplomy sportowe. Dla placówek medycznych i gabinetów stomatologicznych drukujemy dyplomy „Dzielny pacjent”.

Dyplomy możemy wydrukować z opcją personalizacji, a więc nie trzeba wpisywać ręcznie takich danych jak imię i nazwisko, data czy numer certyfikatu. Oszczędza to czas pracy oraz zmniejsza ryzyko błędu.

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu?
Zapytaj naszego doradcę Wyślij zapytanie

Chcesz otrzymać kalkulację, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom?
SPRAWDŹ jakie rzeczy powinieneś podać i dlaczego?

Facebook