Fotoobrazy lub duże wydruki fotograficzne wkładane do gotowych ram doskonale sprawdzają się jako ozdoba wnętrz hotelowych, biurowych, gabinetowych lub ścian mieszkania czy domu. Obraz z własnym zdjęciem rodzinnym, czy ulubionym hasłem lub krajobrazem jest także doskonałym pomysłem na prezent.

Druk wielkoformatowy fotograficzny na papierze plakatowym.

Druk wielkoformatowy fotograficzny na papierze fotograficznym.

Druk wielkoformatowy fotograficzny na płótnie naciągnięty na ramę.

01

Opis produktu

Fotowydruki drukowane są techniką pigmentową. Oznacza to, że są wykonane w najwyższej możliwej jakości fotograficznej, a kolory pozostają żywe i nie blakną z czasem. Można bezpiecznie stosować je w domu i biurze, ze względu na brak wydzielania szkodliwych substancji oraz przykrego zapachu, co ma miejsce w przypadku wydruków solwentowych.

Fotoplakaty standardowo drukujemy na papierze plakatowym powlekanym 160g, a zdjęcia XXL na papierze fotograficznym 205g. Jeżeli drukujesz plakat do ramki sprawdź najpierw dokładnie jej rozmiar, aby potem wydruk dobrze się wpasował.

Fotoobrazy drukujemy na płótnie 240g i naciągamy na drewniane ramy. Wydruk pokrywamy dodatkowo werniksem malarskim, aby zabezpieczyć powierzchnię obrazu oraz ułatwić późniejsze czyszczenie z kurzu. Najczęściej drukujemy foto obrazy w formatach 30×40 cm i B2 (50x70cm), ale możesz wybrać dowolny rozmiar jaki najbardziej pasuje do Twojego wnętrza.

Dlaczego warto drukować fotoobrazy i fotoplakaty?

Fotoobrazy lub duże wydruki foto do gotowych ram doskonale sprawdzają się jako ozdoba wnętrz hotelowych, biura bądź gabinetu lub ścian mieszkania czy domu.

Foto plakat umieszczony w ramie nad biurkiem świetnie zmotywuje do działania ulubionym cytatem. Natomiast doskonałym pomysłem na prezent będzie obraz z własnym zdjęciem rodzinnym lub ulubionym krajobrazem.

Zdjęcia drukowane na profesjonalnym ploterze graficznym (druk pigmentowy) uzyskują wyjątkową fotograficzną jakość i żywe, piękne kolory.
W naszej drukarni stosujemy tylko dedykowane papiery oraz oryginalne tusze, co sprawia, że wydruki cały czas pozostają pełne kolorów i nie wyblakną z czasem.

Wydruki pigmentowe mogą być stosowane we wnętrzach (biura, mieszkania, placówki medyczne) ze względu na brak wydzielania szkodliwych substancji chemicznych (w przeciwieństwie do ploterów solwentowych i ekosolwentowych). Nie emitują również nieprzyjemnego zapachu.

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu?
Zapytaj naszego doradcę Wyślij zapytanie

Chcesz otrzymać kalkulację, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom?
SPRAWDŹ jakie rzeczy powinieneś podać i dlaczego?

Facebook